2021 Cranberry Cup Competitors

Guzide Irmak Bayir – Turkey
Mariah Bell – USA
Kailani Craine – Australia
Eugenia Garza Martinez – Mexico
Amber Glenn – USA
Gracie Gold – USA*
Finley Hawk – USA
Jocelyn Hong – New Zealand

Rena Ikenishi – USA
Gabriella Izzo – USA
Marilena Kitromilis – Cyprus
Joelle Lin – Chinese Taipei
Ashley Lin – China
Alysa Liu – USA
Andrea Montesinos Cantu – Mexico
Taylor Morris – Israel

Heidi Munger – USA*
Tara Prasad – India
Paige Rydberg – USA
Madeline Schizas – Canada
Audrey Shin – USA
Isadora Williams – Brazil
Young You – Republic of Korea
Emilea Zingas – Cyprus

Withdrawn
Pooja Kalyan
Bradie Tennell

*New Addition

Alexei Bychenko – Israel
Christopher Caluza – Philippines
Donovan Carrillo – Mexico
Mark Gorodnitsky – Israel

Tomoki Hiwatashi – USA
Jimmy Ma – USA
Maxim Naumov – USA
Yaroslav Paniot – USA

Camden Pulkinen – USA
Daniel Samohin – Israel
Harrison Wong – Hong Kong
Vincent Zhou – USA

Jessica Calalang and Brian Johnson – USA
Emily Chan and Spencer Howe – USA
Greta Crafoord and John Crafoord – Sweden
Alexa Knierim and Brandon Frazier – USA
Hailey Kops and Evgeni Krasnopolski – Israel
Chelsea Liu and Danny O’Shea – USA

Audrey Lu and Misha Mitrofanov – USA
Katie McBeath and Nathan Bartholomay – USA
Jessica Pfund and Joshua Santillan – Switzerland
Anastasiia Smirnova and Danil Siianytsia – USA
Evgeniya Tarasova and Vladimir Morozov – Russia

Withdrawn
Ashley Cain-Gribble and Timothy LeDuc – USA

Natalia Acosta – Mexico
Elsa Cheng – USA
Sophia Dayan – Argentina
Jessica Lin – USA
Lia Pereira – Canada

Maryn Pierce – USA
Emily Saari – Austria
Violeta Ushakova – USA
Vera Zhong – Chinese Taipei
Ava Ziegler – USA

Will Annis – USA
Lucas Fitterer – Great Britain
Ken Fitterer – Great Britain
Jonathan Guo – Canada
Liam Kapeikis – USA
Joseph Klein – USA

Nikitta Kovalenko – Israel
Samuel Mindra – USA
Matthew Nielsen – USA
Jacob Sanchez – USA
Michael Xie – USA
Robert Yampolsky – USA

2021 Cranberry Open Competitors

Lara Annunziata – IceWorks SC
Maxine Marie Bautista – DuPage FSC
Athena Boulas – The Center Skating Academy
Isabel Carney – Finer Edge FSC
Indi Cha – The Skating Club of Boston
Sonja Hilmer – Centennial SC
Ariela Masarsky – DuPage FSC

Katherine Ong – All Year FSC
Lily Rauh – The Skating Club of Boston
Alyssa Rich – Dallas FSC, Inc.
Imogene Schwarz – The SC of New York, Inc.
Sierra Venetta – The Skating Club of San Francisco, Inc.
Wren Warne-Jacobsen – Go4Gold Shakopee Skating Academy
Maria Wojciechowski – Colonial FSC

Ryan Dunk – Baltimore FSC
Damian Jarvis – The Skating Club of Boston
Emmanuel Savary – University of Delaware FSC

Sydney Cooke and Keyton Bearinger – Elite Edge SC and Detroit SC, Inc.
Maria Mokhova and Ivan Mokhov – Chelsea FSC

Evelyn Agrodnia – North Atlantic FSC
Piper Bickerstaff – North Atlantic FSC
Hazel Collier – The Skating Club of Boston
Jamiesen Cyr – Elite Edge SC
Genella Evans – Charter Oak FSC
Whitney Ford – The SC of New York, Inc.
Amanda Hsu – North Jersey FSC, Inc.
Laura Jacobson – The Skating Club of Boston
Tiffany Lu – The Skating Club of Boston
Christie Lee Marshall – The Skating Club of Boston
Olivia Massey – Ice House of New Jersey FSC

Riley Mathieson – North Shore SC
Lilly Mills – The SC of New York, Inc.
Madeline Ortiz – The SC of New York, Inc.
Clara Pederson – Dakotah FSC
Lily Rauh – The Skating Club of Boston
Amanda Smentkowski – The SC of New York, Inc.
Carol Sugrue – Finer Edge FSC
Rozina Taguchi – Dallas FSC, Inc.
Audrey Tanaka – All Year FSC
Katie Turcotte – Finer Edge FSC
Joy Xiao – The Skating Club of Boston

Philip Baker – The Skating Club of Boston
Jordan Evans – The Skating Club of Boston
Jonathan Hildebrandt – The Skating Club of Boston
Bryan Lehmann – North Star FSC
Lake Liao – Detroit SC, Inc.
Ryan Siracuse – The Skating Club of Boston
Zachary Yaninek – Peaks FSC

Cate Fleming and Chase Finster – The SC of New York, Inc.
Laiken Lockley and Jedidiah Isbell – DuPage FSC and The Skating Club of Boston
Isabelle Martins and Ryan Bedard – Chicago FSC and Northern Ice SC
Reagan Moss and Blake Edwards – Lake Minnetonka FSC and All Year FSC
Lilianna Murray and Jordan Gillette – Skokie Valley SC
Catherine Rivers and Timmy Chapman – Knoxville FSC and Central Florida FSC
Sylvia Wong and Skylar Weirens – All Year FSC and Northern Blades NSC FSC

2021 Lake Placid Ice Dance International Competitors

Elizabeth Bernardini and Ronald Zilberberg – Israel
Molly Cesanek and Yehor Yehorov – USA
Sasha Fear and George Waddell – Great Britain
Tina Garabedian and Simon Proulx-Senecal – Armenia
Caroline Green and Michael Parsons – USA
Holly Harris and Jason Chan – Australia
Riona Harris and Tyler Vollmer – USA
Jenna Hertenstein and Damian Binkowski – Poland
Shira Ichilov and Laurent Abecassis – Israel

Jennifer Janse van Rensburg and Benjamin Steffan – Germany
Chantelle Kerry and Andrew Dodds – Australia
Klara Kowar and TJ Carey – USA
Lorraine McNamara and Anton Spiridonov – USA
Yura Min and Daniel Eaton – Republic of Korea
Mariia Nosovitskaya and Mikhail Nosovitskiy – Israel
Eva Pate and Logan Bye – USA
Yuliia Zhata and Berk Akalin – Turkey
Livvy Shilling and Ryan O’Donnell – USA

Helena Carhart and Volodymyr Horovyi – USA
Olivia Dietrich and Eduard Pylypenko – USA
Isabella Flores and Dimitry Tsarevski – USA
Madeline Freeman and Christian Bennett – USA
Rebecca Kerscher and Davis Ortonward – USA
Emma L’Esperance and Mika Amdour – USA
Angela Ling and Caleb Wein – USA

Romy Malcolm and Noah Lafornara – USA
Caroline Mullen and Brendan Mullen – USA
Leah Neset and Artem Markelov – USA
Elliana Peal and Ethan Peal – USA
Grace Pele and Kieran MacDonald – Canada
Jillian Prever and Agahan Dortkol – Turkey
Vanessa Pham and Jonathan Rogers – USA